Kolejna wygrana w pucharach Fot. Marcin Kluwak/gorzowianin.com
Dopiero w dogrywce rozstrzygnęły się losy meczu w europejskich pucharach pomiędzy gorzowskim AZS-em, a bydgoskim Artego. Po 45 minutach gry zwycięskie z parkietu schodziły gorzowianki.

Mecz przez trzy kwarty był wyrównany. Przez 30 minut prowadzenie przechodziło raz na stronę gorzowianek, raz na stronę zespołu z Bydgoszczy. Dopiero w czwartej kwarcie na prowadzenie zaczęły wychodzić gorzowianki. Pięć minut przed końcem meczu gorzowianki prowadziły 10 punktami. Po trzech minutach znakomitej gry bydgoszczanek przewaga AZS-u zmalała zaledwie do trzech punktów (68:65), a 25 sekund przed końcem Agnieszka Szott-Hejmej po akcji za 2 z faulem trafiła rzut osobisty. Na tablicy wyników był remis – 70:70.

Ostatnie zegarowe 24 sekundy meczu, wszyscy obserwowali na stojąco. Akcja gorzowianek nie przyniosła jednak zdobyczy punktowych i do rozstrzygnięcia spotkania potrzebna była dogrywka. W dogrywce lepszy okazał się zespół z Gorzowa. Akademiczki wygrały dogrywkę 11:8 i cały mecz 81:78