Ligowy klasyk przy Chopina

Przed akademiczkami bardzo trudny sprawdzian. Do Gorzowa przyjeżdża bardzo silny zespół – CCC Polkowice. Sobotni hit kolejki w hali przy ulicy Chopina o godzinie 18:00.

- Szykujemy się na ten mecz jak na każdy inny, aczkolwiek w tej chwili dla nas to najważniejszą częścią tego sezonu będą play-offy, które startują już za dwa tygodnie. Mocno zmieniliśmy mikrocykl treningowy i tak naprawdę myślimy cały czas o tej najważniejszej części, czyli o play-offach – mówił w wywiadzie radiowym trener Dariusz Maciejewski.

Zanim jednak rozpoczniemy walkę w play-offach, czeka nas kilka bardzo trudnych spotkań. Pierwsze już w najbliższą sobotę, 16 marca. Do Gorzowa przyjeżdża zespół z Polkowic. - CCC to przeciwnik, który nie ma słabych punktów, ma mocny, szeroki skład. W drużynie jest dużo indywidualności, to zespół silny fizycznie, dobrze grający i bardzo dobrze grający w defensywie. Nie wiem, czy nie najlepiej w lidze. Nie jest łatwo taki zespół powstrzymać – mówi trener Maciejewski.

Akademiczki muszą więc wznieść na wyżyny swoich umiejętności, liczyć na słabszy dzień przeciwnika. - Wszystko jest w naszych rękach, nogach i głowach – mówi trener gorzowianek.

Joomla Extensions