Naborowy sukces fot. Robert Pieczyrak

Wielkim sukcesem zakończył się nabór do nowopowstałej grupy środowiskowej. Zainteresowanie pierwszym treningiem przerosło wszelkie oczekiwania, gdyż w zajęciach wzięło udział 65 dziewczynek z rocznika 2003.

Już pół godziny przed rozpoczęciem sobotniego treningu hala PWSZ przy ul. Chopina wypełniona była dziećmi i rodzicami. - Spodziewaliśmy się 30, może 35 dziewczynek, a to co zastaliśmy w hali bardzo pozytywnie nas zaskoczyło - usłyszeliśmy od koordynatora projektu „Nauka, Sport, Przyszłość” Dariusza Maciejewskiego.

Taka ilość młodych adeptek to na pewno wyzwanie dla trenera Janusza Kopaczewskiego, który będzie prowadził treningi. - Na pewno czeka nas sporo pracy. Dwa lata temu mieliśmy 12 osób, rok temu było to 30, a teraz 65. Jednak nie załamujemy rąk, w klubie jest kilku trenerów i będziemy pracować wszyscy razem, aby jak najwięcej dziewczynek chciało dalej trenować - stwierdził trener Kopaczewski.

Dziewczęta z trzeciej klasy szkoły podstawowej, które chciałyby spróbować swoich sił w koszykówce i w przyszłości zostać zawodniczkami klubu KSSSE AZS PWSZ Gorzów powinny przyjść na zajęcia sportowe, które odbywać się będą we wtorki w godzinach 15:30-16:30 oraz w soboty od 10:30 do 11:30 w hali PWSZ przy ul. Chopina 52 lub skontaktować się z trenerem powstającej grupy Januszem Kopaczewskim, telefonując pod numer 507 875 539.

Designed with by jakubskowronski.com