Druga porażka kadetek

Podopieczne Beaty Wieczorek i Radosława Duchnowskiego przegrały niestety drugi mecz podczas ćwierćfinałów Mistrzostw Polski Kadetek tracąc tym samym szanse na awans do półfinałów.

Przez trzy kwarty spotkanie było bardzo wyrównane i prowadzenie zmieniało się bardzo często. Nasz zespół bardzo dobrze wszedł w to spotkanie prowadząc już 7:0, niestety nie udało nam się pójść za ciosem i odskoczyć na bezpieczną przewagę. Niestety czwarta kwarta będzie się podopiecznym Beaty Wieczorek i Radosława Duchnowskiego śniła pewni przez najbliższe tygodnie. Przegraliśmy ją bowiem 16:25, dzięki czemu gospodynie turnieju mogły się cieszyć z drugiego zwycięstwa premiującego awansem do dalszej fazy rozgrywek. W półfinale jest tez nasz wczorajszy rywal MKK Sokołów S.A. OSiR Sokołów Podlaski, który pokonał UKS Orlik-2 Biała Podlaska 72:18.

Właśnie z koszykarkami UKS Orlik przyjdzie nam się zmierzyć w ostatnim dniu turnieju. Stawką tego pojedynku będzie trzecie miejsce w naszej grupie. Co muszą zrobić gorzowskie akademiczki, żeby z tej potyczki wyjść zwycięsko? Na pewno zmniejszyć liczbę strat, jeśli im się to uda to powinniśmy się jutro cieszyć ze zwycięstwa.

SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - AZS PWSZ Gorzów 81:69 (18:22, 23:19, 15:12, 25:16)

AZS PWSZ: Paula Duchnowska 18 (1x3), Karolina Matkowska 14, Agata Rogoś 6, Klaudia Kędziorska 4, Natalia Bury 3 oraz Beata Jezierska 12, Magdalena Lasocka 12, Mirella Sobek 0.