Kadetki gromią rywalki

Kadetki AZS PWSZ II Gorzów bez żadnych problemów rozprawiły się z kolejnym ligowym rywalem. Tym razem siłę gorzowianek poznały koszykarki Karkonosze II Jelenia Góra.

Gorzowianki już od pierwszych minut wyszły na pewne prowadzenie, jednak prawdziwy pokaz sił podopieczne Beaty Wieczorek zaprezentowały w drugiej części spotkania, którą wygrały 36:3. Druga połowa była więc już tylko formalnością. Młode akademiczki nie zamierzały jednak odpuścić przeciwniczkom i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gorzowskiego zespołu 124:43.

AZS PWSZ II Gorzów - Karkonosze II Jelenia Góra 124:43 (28:14, 36:3, 27:15, 33:11)

AZS PWSZ II: Olga Trzeciak 22, Paula Duchnowska 20, Beata Jezierska 18, Mirella Sobek 15, Magdalena Lasocka 4 oraz Natalia Bury 18, Klaudia Kędziorska 15, Paulina Liberska 7 (1x3), Joanna Brzezińska 4, Patrycja Musielak 1.