Kadetki wywożą zwycięstwo z Jeleniej Góry

Podopieczne Zbigniewa Andersza do Jeleniej Góry jechały walczyć o drugie ligowe zwycięstwo. Po bardzo dobrej drugiej połowie udało im się pewnie ograć koszykarki z Jeleniej Góry.

Przed sobotnim spotkaniem koszykarki prowadzone przez trenera Zbigniewa Andersza miały na swoim koncie jedno zwycięstwo i cztery porażki. Pierwsza połowa pojedynku w Jeleniej Górze była wyrównana i zespoły schodziły na przerwę przy dwupunktowej przewadze gospodarzy. Druga odsłona spotkania to jednak bardzo dobra gra gorzowianek, przypieczętowana wysokim zwycięstwem. - Coś wreszcie drgnęło w naszej grze. Mam nadzieje, że takie występy, jak te ostatnie będą się powtarzały - usłyszeliśmy od szkoleniowca AZS PWSZ I Gorzów

KS Wichoś Jelenia Góra - AZS PWSZ I Gorzów 46:72 (16:19, 14:7, 11:30, 5:16)
AZS PWSZ: Julia Bagłaj 17, Wiktoria Duchnowska 12 (2x3), Wiktoria Murmyło 10, Karolina Kupczyk 8, Paula Byczkowska 2 oraz Daria Łupińska 19, Dagmara Godlewska 2, Marlena Bednarska 2, Wiktoria Malinowska 0, Kamila Pieńkos 0.