Gorzowianki przegrywają po raz drugi

Niestety, nie udało się naszemu zespołowi, odnieść zwycięstwa w drugim dniu Finałów Mistrzostw Polski Młodziczek (U-14). Podopieczne trenera Łukasza Hiszpańskiego, przegrały po bardzo ambitnej walce z XDemon Tęcza Leszno 51:57.

Początek spotkania, zapowiadał emocjonującą walkę do samego końca. Oba zespoły, starały się wykorzystać swoje atuty i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Jeszcze do przerwy, nasz zespół prowadził czterema punktami, niestety słabsza trzecia kwarta, przegrana 3:20, pozbawiła naszą drużynę zwycięstwa. Z kolei ostatnia część meczu, to pokaz ogromnego zaangażowania, woli walki i ambicji naszych zawodniczek, które ruszyły w pogoń. Zabrakło niestety odrobiny czasu.

"Dziewczyną należą się wielkie słowa uznania i brawa, za przebytą drogę. Od zmagniach ligowych, przez ćwierćfinały, półfinały i na finałach kończąc. Mogę tylko dodać, że jestem dumny i zaszczycony, że mogę być trenerem takich ambitnych, zdolnych i walecznych zawodniczek. Przegrany mecz to nie koniec świata, tylko szansa, aby zacząć jeszcze raz - inteligentniej i lepiej" - powiedział po zakończonym meczu, trener Łukasz Hiszpański.

Już jutro, gorzowianki czeka ostatnie spotkanie w grupie, tym razem, przeciwnikiem będzie zespół z Tarnowa. To nie jest, jeszcze koniec. Dalej gramy i walczymy, liczymy na wsparcie i gorący doping kibiców, którzy są z nami od samego początku.