Trudny weekend naszej młodzieży

W ostatni weekend, zostały rozegrane spotkania w każdej kategorii wiekowej. Jedynie dwa zespoły odniosły zwycięstwo.

Z wygranej w sobotę i niedzielę mogły cię cieszyć kadetki ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp i juniorki, które w łatwy sposób poradziły sobie ze swoimi rywalkami. Niestety zespół prowadzony przez trenera Z. Andersza już w poniedziałek musiał się pogodzić z porażką, bowiem przed własną publicznością nie udało się zatrzymać MKS MOS Procom Ślęza Wrocław. Jedynie pierwsza kwarta to wyrównana walka punkt za punkt, w której przez pierwsze minuty, prowadzenie zmieniało się kilkukrotnie. Kolejne minuty, to powiększająca się przewaga rywalek z Wrocławia, która po ostatnim gwizdku sędziowskim wynosiła 36 punktów różnicy.

Wyniki sobotnich spotkań:

Kadetki: MKS MOS Procom Ślęza Wrocław - ENEA AZS AJP I Gorzów Wlkp 114:32 ( 39:4, 27:7, 23:8, 25:13)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Kubacka 9, Andrzejkowicz 7, Dubiec 6, Maciejczyk 4, Jenek 2, Górka 2, Stelmach 1, Spychała 1, Cziszewska, Doroszko, Brzezińska 0.

Kadetki: MKS GWARDIA Wrocław - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. 42:85 (9:19, 6:20, 16:18, 11:28)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Feliczak 29 (3x3), Kobylińska 21 (1x3), Wierzbicka 7, Kupczyk 7, Straszewska 4, Michniewicz 4, Dudek 4, Januszke 4, Ruszkowska 4, Wójcik 1, Michalik, Dopierała 0.

Wyniki niedzielnych spotkań:

Młodziczki: ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp - MKS MOS I Deichmann Ślęza Wrocław 36:76 (4:25, 11:22, 10:14, 11:15).

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Żak 8, Dolacińska 6, Woźniak 6, Gonera 5, Pastwa 5, Zblewska 3, Sujewicz 2, Kujawa 1, Hrybacz, Kruszewska, Kubić i Szafraniec 0 pkt.

Juniorki: UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 26:92 (Dokładniejsze informacje pojawią się wkrótce).

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Bury 16, Matkowska 15 (1x3), Dul 14 (1x3), Trzeciak 14, Musielak 10, Potraca 10, Keller 8, Duchnowska Wiktoria 5, Duchnowska Paula 0.

Wynik poniedziałkowego spotkania:

Kadetki: ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - MKS MOS Procom Ślęza Wrocław 53:89 (18:25, 11:25, 11:19, 13:20)

Dla naszego zespołu, punkty zdobyły: Łupińska 14, Kobylińska 9, Łuc 6, Feliczak 5, Wójcik 5, Januszke 4, Kupczyk 4, Dudek 3, Wierzbicka 3, Omiotek 0.

Zdjęcia z poszczególnych spotkań, dostępne są na naszym Facebooku.