Dolnośląska liga juniorek starszych i juniorek 2020/2021

Dolnośląska liga juniorek starszych U19 (trenerzy Robert Pieczyrak i Łukasz Hiszpański) 

 

MKS MOS Procom System Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów 58:68 (9:11, 12:15, 19:22, 18:20)
Kobylińska 28, A. Kuczyńska 12, Harasimowicz 9, Sierocińska 7, Śmiałek 4, Kozłowska 3, Dudek 2, Kurkowiak 2, Ryzińska 1, Lebiecka 0
 
ENEA AZS AJP Gorzów - MKS MOS Procom System Wrocław 100:52 (27:14, 25:9, 33:17, 15:12)
A. Kuczyńska 19, Lebiecka 18, Kobylińska 17, Kurkowiak 10, Kozłowska 9, Harasimowicz 6, Śmiałek 6, Sierocińska 4, Kamińska 4, Dudek 4, Piątek 2, Ryzińska 1
 
Citronex UKS Basket Zgorzelec - ENEA AZS AJP Gorzów 51:85 (15:23, 15:20, 15:16, 6:26)
Kobylińska 32, Lebiecka 16, Kurkowiak 12, Śmiałek 10, Kozłowska 8, Harasimowicz 5, Kamińska 2, Sierocińska 0, Piórkowska 0, Piątek 0
 
ENEA AZS AJP Gorzów - KS Wichoś Jelenia Góra 20:0
 
KS Wichoś Jelenia Góra - ENEA AZS AJP Gorzów 47:103 (10:21, 10:26, 14:35, 13:21)
Lebiecka 22, Harasimowicz 13, Dudek 13, Ryzińska 11, A.Kuczyńska 9, Sierocińska 7, Jeleńczak 7, Kurkowiak 6, Wierzbicka 6, Michniewicz 6, Kozłowska 3
 
ENEA AZS AJP Gorzów - Citronex UKS Basket Zgorzelec 94:42 (19:12, 30:7, 25:12, 20:11)
 
Wierzbicka 13, Kozłowska 13, Lebiecka 12, Dudek 12, A.Kuczyńska 10, Michniewicz 9, Harasimowicz 8, Ryzińska 6, Sierocińska 5, Kurkowiak 4, Jeleńczak 2, Piątek 0
 
 
Dolnośląska liga juniorek U17 (trenerzy Radosław Duchnowski i Janusz Kopaczewski) 
 

MKS MOS Betard Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów 79:38 (22:11, 23:9, 22:5, 12:13)

Mochól 7, Paradowska 7, Tamm 6, Lewandowska 5, Steblecka 5, Pytel 3, Łotarewicz 2, Knutelska 2, Trawczyńska 1

 

ENEA AZS AJP Gorzów - SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra 77:59 (26:13, 22:19, 18:9, 11:18)
Pytel 19, Steblecka 18, Lewandowska 10, Mochól 8, Maćkowiak 7, Łotarewicz 5, Małkowska 4, Wierzchanowska 3, Trawczyńska 3

 

KS Wichoś Jelenia Góra - ENEA AZS AJP Gorzów 54:51 (11:12, 14:18, 13:8, 16:13)

Maćkowiak 16, Pytel 13, Steblecka 7, Mochól 6, Knutelska 4, Lewandowska 3, Tamm 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów  - MKS Polkowice 49:59 (12:12, 14:11, 15:10, 8:26)

Maćkowiak 9, Tamm 9, Lewandowska 8, Steblecka 8, Mochól 5, Łotarewicz 4, Pytel 2, Trawczyńska 2, Małkowska 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów - MKS MOS Betard Wrocław 62:60 (14:12, 19:9, 11:16, 18:23)
Steblecka 18, Mochól 15, Maćkowiak 11, Pytel 7, Knutelska 5, Lewandowska 4, Symeryak 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów  - KS Wichoś Jelenia Góra 65:44 (14:7, 13:9, 16:13, 22:15)

Steblecka 15, Mochól 14, Maćkowiak 14, Lewandowska 8, Symeryak 6, Pytel 3, Knutelska 3, Trawczyńska 2

 

SKM Zastal Fatto Deweloper I Zielona Góra - ENEA AZS AJP Gorzów 62:61 (15:10, 18:12, 16:18, 6:15, d: 7:6)

Tamm 12, Maćkowiak 10, Steblecka 9, Lewandowska 7, Trawczyńska 6, Pytel 6, Mochól 4, Symeryak 3, Łotarewicz 3, Małkowska 1

 

MKS Polkowice - ENEA AZS AJP Gorzów 77:69  (22:8, 18:10, 21:22, 16:29)

Maćkowiak 24, Steblecka 12, Pytel 10, Małkowska 6, Łotarewicz 6, Lewandowska 3, Tamm 3, Symeryak 2, Wierzchanowska 2, Knutelska 1
Designed with by jakubskowronski.com