fot. Piotr Kaczmarek fot. Piotr Kaczmarek

Jak dolnośląskiej lidze młodziczek U13 w sezonie 2021/2022 radzą sobie koszykarki ENEA AZS AJP Gorzów (trener Zbigniew Andersz, Joanna Drabik)? Gramy też w kategorii mini koszykówki U12, gdzie zespół prowadzi Agnieszka Szott-Hejmej oraz Dariusz Odej i Maciej Stocki.

 

LIGA U13
KS Szprotavia Szprotawa - ENEA AZS AJP Gorzów 36:101 (10:23, 7:28, 3:33, 16:17)
Jankowska 17, Pytel 16, Kobierska 12, Hanczarek 11, Lebiecka 10, Biała 10, Sochacka 9, Kaluta 8, Wojtczak 4, Gołaszewska 2, Wlaźlak 2

 

ENEA AZS AJP Gorzów - Klub Sportowy Wichoś Jelenia Góra 126:34 (28:6, 35:5, 34:8, 29:15)

Pytel 32, Biała 22, Kaluta 18, Kobierska 13, Kamińska 10, Hanczarek 10, Sochacka 8, Lebiecka 5, Wojtczak 4, Jankowska 2, Wlaźlak 2

ENEA AZS AJP Gorzów - 1KS Ślęza BFD Wrocław 44:89 (16:18, 12:28, 6:22, 10:21)
Biała 11, Kamińska 9, Pytel 8, Sochacka 7, Hanczarek 4, Kobierska 3, Kaluta 2
 
1KS Ślęza BFD Wrocław II - ENEA AZS AJP Gorzów 13:129 (0:47, 6:22, 2:31, 5:29)
Biała 18, Pytel 14, Sochacka 14, Kaluta 14, Kamińska 13, Hanczarek 13, Kobierska 12, Lebiecka 10, Jankowska 8, Paplicka 7, Wlaźlak 4, Wojtczak 2

ENEA AZS AJP Gorzów  - 1KS Ślęza BFD Wrocław III 134:63 (40:13, 25:22, 26:18, 43:10)
Sochacka 26, Pytel 20, Biała 20, Hanczarek 16, Kaluta 12, Kobierska 10, Paplicka 8, Jankowska 6, Wojtczak 6, Kamińska 5, Lebiecka 5
 
MKS MOS Deichmann Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów 45:114 (13:29, 11:34, 9:27, 12:24)
Paplicka 18, Sochacka 18, Pytel 18, Biała, 15, Kaluta 13, Kamińska 12, Jankowska 6, Lebiecka 6, Kobierska 6, Wojtczak 2

KSW SPARTAKUS Jelenia Góra - ENEA AZS AJP Gorzów 28:94 (11:15, 4:29, 9:20, 4:30)
Biała 19, Pytel 14, Sochacka 14, Paplicka 10, Jankowska 10, Kamińska 7, Kaluta 6, Lebiecka 5, Hanczarek 4, Wojtczak 3, Kobierska 2


LIGA U12

MKS MOS Deichmann Wrocław - ENEA AZS AJP Gorzów 72:24

1KS Slęza Wrocław SA - ENEA AZS AJP Gorzów  71:4

WSTK Wschowa - ENEA AZS AJP Gorzów 28:38
MKS Basket Chrobry Głogów - ENEA AZS AJP Gorzów 8:64
ENEA AZS AJP Gorzów - KS Szprotavia Szprotawa  55:30 (8:8, 8:6, 20:11, 19:5)

Łobocka 17, Michniewicz 8, Komolka 7, Kowalczyk 5, Ciszak 4, Baszyńska 4, Szulc 3, Kościuszko 2, Domaradzka 2, Przybylska 2, Potaniec 1                                             

ENEA AZS AJP Gorzów - KSW Spartakus Jelenia Góra 17:71 (6:27, 5:16, 4:12, 2:16)
Michniewicz 6, Domaradzka 4. Łobocka 3, Szulc 2, Komolka 1, Rzeczulska 1

 

Wyniki będą aktualizowane po każdym spotkaniu 
TERMINARZ U13
TERMINARZ U12
 
Grupy uczestniczą w programie "SMOK" pod patronatem Polskiego Związku Koszykówki


Designed with by jakubskowronski.com