fot. Piotr Kaczmarek fot. Piotr Kaczmarek

W dolnośląskiej lidze młodziczek U13 w sezonie 2022/2023 nasz klub zgłosił dwie drużyny - ENEA AZS AJP Gorzów I (trener Zbigniew Andersz) i ENEA AZS AJP Gorzów II (trener Dariusz Odej, Maciej Stocki) 

ENEA AZS AJP I Gorzów 

ENEA AZS AJP I Gorzów - ENEA AZS AJP II Gorzów 77:32 (20:5, 17:10, 18:11, 22:6)
 
AZS I: Michalak 20, Sawala 10, Rybakowska 10, Piotrowska 10, Hejmej 8, Lewicka 4, Czarnecka 4, Pacyno 4, Kowalczyk 3, Garwacka 2, Katulska 2
 
AZS II: Komolka 8, Michniewicz 7, Kościuszko 5, Domaradzka 4, Bodzon 3, Polikowska 3, Szulc 2

 

ENEA AZS AJP I Gorzów - KS Szprotavia Szprotawa 78:45 (22:13, 22:8, 18:14, 16:10)
 
Wlaźlak 19, Hejmej 18, Michalak 14, Kowalczyk 12, Rybakowska 6, Barańska 5, Pacyno 4
 
Isands Wichoś Jelenia Góra - ENEA AZS AJP I Gorzów 55:54 (10:16, 9:17, 20:14, 16:7)
Rybakowska 21, Michalak 10, Hejmej 8, Sawala 6, Kowalczyk 4, Garwacka 4, Pacyno 1
 
ENEA AZS AJP I Gorzów - WSTK Wschowa 91:38 (21:12, 20:9, 24:11, 26:6)
 
Hejmej 26, Rybakowska 17, Wlaźlak 16, Michalak 12, Barańska 10, Kowalczyk 8, Sawala 2, Pachocka 0, Piotrowska 0, Pacyno 0, Czarnecka 0, Pestrowicz 0

  

1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław - ENEA AZS AJP I Gorzów 78:43 (21:8, 21:13, 19:8, 17:14)
 
Wlaźlak 13, Rybakowska 8, Hejmej 7, Kowalczyk 7, Garwacka 4, Michalak 2, Sawala 2
 
ENEA AZS AJP I Gorzów - SKM Zastal Zielona Góra 91:58 (20:18, 26:7, 20:25, 25:8)
 
Rybakowska 31, Wlaźlak 23, Hejmej 13, Sawala 6, Pacyno 4, Barańska 4, Michalak 4, Kowalczyk 4, Prokop 2, Pachocka 0, Garwacka 0, Piotrowska 0

      

MKS MOS Deichmann Wrocław - ENEA AZS AJP I Gorzów 87:32 (22:7, 24:4, 27:6, 14:15)
 
Michalak 9, Rybakowska 9, Wlaźlak 4, Barańska 3, Hejmej 2, Sawala 2, Kowalczyk 2, Pacyno 1
 

ENEA AZS AJP II Gorzów- ENEA AZS AJP I Gorzów 40:93 (6:34, 5:20, 10:22, 19:17)

Najwięcej dla AZS II - Maja Michniewicz 28
Najwięcej dla AZS I - Oliwia Rybakowska 22, Laura Hejmej 22, Otylia Kowalczyk 14 i Eliza Michalak 12

 

KS Szprotavia Szprotawa - ENEA AZS AJP I Gorzów 15:93 (4:20, 6:21, 3:28, 2:24)

Rybakowska 32, Michalak 16, Wlaźlak 16, Sawala 10, Hejmej 8, Kowalczyk 5, Bonisławska 4, Lewicka 2, Pestrowicz 0, Piotrowska 0, Pacyno 0, Barańska 0

 

ENEA AZS AJP I Gorzów - Isands Wichoś Jelenia Góra 65:62 (11:10, 22:9, 15:19, 17:24)

 
Wlaźlak 25, Rybakowska 11, Michalak 7, Hejmej 7, Barańska 5, Pacyno 4, Sawala 4, Piotrowska 2, Kowalczyk 0, Garwacka 0, Prokop 0, Pawlik 0
 
 
Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie - ENEA AZS AJP I Gorzów 54:75 (11:20, 12:15, 13:20, 18:20)
 
Michalak 14, Hejmej 12, Rybakowska 12, Wlaźlak 9, Krzyżaniak 7, Garncarek 6, Kowalczyk 5, Morawska 4, Sawala 3, Michniewicz 2, Pacyno 1, Barańska 0
 

05.03.2023          ENEA AZS AJP I Gorzów - 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław

12.03.2023          SKM Zastal Zielona Góra - ENEA AZS AJP I Gorzów

ENEA AZS AJP I Gorzów - MKS MOS Deichmann Wrocław 59:64 (19:16, 20:17, 4:17, 16:14)

Garncarek 14, Hejmej 11, Wlaźlak 8, Krzyżaniak 8, Rybakowska 6, Sawala 4, Michalak 3, Barańska 3, Morawska 2, Zdziarska 0, Kowalczyk 0, Michniewicz 0

ENEA AZS AJP II Gorzów 

 

ENEA AZS AJP I Gorzów - ENEA AZS AJP II Gorzów 77:32 (20:5, 17:10, 18:11, 22:6)
 
AZS I: Michalak 20, Sawala 10, Rybakowska 10, Piotrowska 10, Hejmej 8, Lewicka 4, Czarnecka 4, Pacyno 4, Kowalczyk 3, Garwacka 2, Katulska 2
 
AZS II: Komolka 8, Michniewicz 7, Kościuszko 5, Domaradzka 4, Bodzon 3, Polikowska 3, Szulc 2

 

ENEA AZS AJP II Gorzów - KS Szprotavia Szprotawa 75:40 (17:9, 18:6, 22:15, 18:10)
Garncarek 28, Morawska 10, Krzyżaniak 10, Wojtyś 10, Zdzierska 8, Świderska 4, Baszyńska 3, Czaplicka 2

   

Isands Wichoś Jelenia Góra - ENEA AZS AJP II Gorzów 48:68 (10:15, 11:12, 14:20, 13:21)
Garncarek 25, Świderska 15, Morawska 6, Krzyżaniak 6, Zdziarska 6, Rozalik 4, Szymańska 4, Czaplicka 2
 

ENEA AZS AJP II Gorzów - WSTK Wschowa 53:66 (12:11, 15:19, 12:18, 14:18)

Liszka 17, Michniewicz 12, Łobocka 9 Kościuszko 8, Polikowska 5, Bodzon 2
 

TBA          1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław - ENEA AZS AJP II Gorzów

 

ENEA AZS AJP II Gorzów - SKM Zastal Zielona Góra 111:43 (25:8, 30:16, 26:12, 30:7)
 
Krzyżaniak 21, N.Baszyńska 18, Morawska 17, Wojtyś 14, Świderska 12, O.Baszyńska 10, Czaplicka 8, Zdziarska 4, Rozalik 2, Bednarz 2, Mulska 2, Szymańska 1
 
1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław - ENEA AZS AJP II Gorzów 84:50 (28:13, 23:11, 12:12, 21:14)
 
Garncarek 23, Świderska 8, Morawska 6, Zdziarska 5, Mulska 2, Baszyńska 2, Wojtyś 2, Krzyżaniak 2

     

MKS MOS Deichmann Wrocław - ENEA AZS AJP II Gorzów 83:22 (27:5, 19:5, 20:1, 17:11)

Liszka 7, Michniewicz 5, Łobocka 5, Polikowska 2, Szulc 2, Komolka 1
 

ENEA AZS AJP II Gorzów - KSW Spartakus Jelenia Góra 50:64 (17:15, 10:19, 11:15, 12:15)

Garncarek 18, Morawska 11, Wojtyś 6, N.Baszyńska 4, Krzyżaniak 4, O.Baszyńska 3, Bednarz 2, Czaplicka 2, Sempowicz 0, Załucka 0, Zdziarska 0, Szymańska 0 

 

ENEA AZS AJP II Gorzów- ENEA AZS AJP I Gorzów 40:93 (6:34, 5:20, 10:22, 19:17)

Najwięcej dla AZS II - Maja Michniewicz 28
Najwięcej dla AZS I - Oliwia Rybakowska 22, Laura Hejmej 22, Otylia Kowalczyk 14 i Eliza Michalak 12

 

KS Szprotavia Szprotawa - ENEA AZS AJP II Gorzów 33:76 (5:18, 6:19, 10:21, 12:18)

Łobocka 24, Liszka 16, Komolka 14, Łapacz 6, Bodzon 4, Domaradzka 4, Michniewicz 3, Przybylska 3, Kościuszko 2

 

ENEA AZS AJP II Gorzów - Isands Wichoś Jelenia Góra 84:48 (19:9, 25:9, 13:18, 27:12)
 
Liszka 16, Krzyżaniak 15, Garncarek 13, Łobocka 10, Morawska 6, Zdziarska 6, Przybylska 5, Michniewicz 4, Szulc 4, Czaplicka 2, Łapacz 2, Nadia Baszyńska 1
 

Wschowskie Stowarzyszenie Turystyczno-Koszykarskie - ENEA AZS AJP II Gorzów 61:105 (4:37, 5:27, 29:20, 23:21)

Garncarek 34, Świderska 12, Zdziarska 10, Czaplicka 10, Krzyżaniak 8, Morawska 8, Mulska 8, Nadia Baszyńska 7, Kunka 4, Bednarz 4, Oliwia Baszyńska 0, Szymańska 0

 

TBA         ENEA AZS AJP II Gorzów - 1KS Ślęza Roof Renovation Wrocław

SKM Zastal Zielona Góra - ENEA AZS AJP II Gorzów 41:57 (10:15, 11:15, 11:13, 9:14)
 
Świderska 19, Wojtyś 12, Łobocka 8, Komolka 6, Czaplicka 4, Szulc 3, Kościuszko 2, Nadia Baszyńska 2, Przybylska 1, Sempowicz 0, Bodzon 0, Wrzesińska 0
 

05.03.2023          ENEA AZS AJP II Gorzów - MKS MOS Deichmann Wrocław         

19.03.2023          KSW Spartakus Jelenia Góra - ENEA AZS AJP II Gorzów

 

* Terminy spotkań mogą ulec zmianie. Godziny meczów naszych juniorek będę aktualizowane. 

 



Grupy uczestniczą w programie "SMOK" pod patronatem Polskiego Związku Koszykówki

 

Designed with by jakubskowronski.com