Nasza 1 liga powalczy w play-off oraz play-out.

To jeszcze nie koniec zmagań sportowych naszych zawodniczek, występujących w ramach 1 Ligi Kobiet.

 

Zakończyła się runda zasadnicza dla naszych obu zespołów, występujących w rozgrywkach 1 Ligi Kobiet. Zespół prowadzony przez trenera Roberta Pieczyraka - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. w grupie B zajął 6 miejsce z 11 zwycięstwami i 9 porażkami. Najskuteczniejszą zawodniczką pod względem ilości zdobytych punktów została Wiktoria Keller, która średnio na mecz zdobywała 20,3 pkt. W pierwszej rundzie play-off nasze zawodniczki zmierzą się z MUKSem Poznań. W tym sezonie do tej pory Gorzowianki musiały uznać wyższość zawodniczek z Poznania. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw.

 

Nasz drugi zespół ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp. prowadzony przez trenera Janusza Kopaczewskiego oraz Radosława Duchnowskiego, składający się głównie z juniorek młodszych, wygrał jedno spotkanie i tym samym zagra w rundzie Play-out. Przeciwnikiem gorzowianek będzie zespół z którym udało się odnieść zwycięstwo - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra. Najskuteczniejszą zawodniczką w rundzie zasadniczej, została Joanna Kobylińska, która średnio na mecz zdobywała 16.6 pkt, trafiając łącznie aż 63 razy za 3 pkt. Już teraz zachęcamy do wsparcia naszych zawodniczek, głośnym dopingiem!

 

Terminarz spotkań Play-off:

 

- 10.03.2019, MUKS Poznań - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp, godzina 17:00

- 16.03.2019, ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp. - MUKS Poznań, godzina jeszcze nieznana

- (ew. 3 mecz), 20.03.2019, MUKS Poznań - ENEA AZS AJP II Gorzów Wlkp.

 

Terminarz spotkań Play-out:

 

- 10.03.2019, MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp, godzina 17:00

- 16.03.2019, ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp. - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra, godzina jeszcze nieznana

- (ew. 3 mecz), 20.03.2019, MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - ENEA AZS AJP III Gorzów Wlkp.

Designed with by jakubskowronski.com