Sezon oficjalnie zakończony fot. Radosław Łogusz

W ostatni piątek w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym ,,Cysters’’ w Mironicach nasz klub oficjalnie zakończył sezon 2012/13. Był to czas na krótkie podsumowania i podziękowania wszystkim zawodniczkom i sponsorom.

Mimo że rozgrywki Ford Germaz Ekstraklasy w sezonie 2012/13 jeszcze się nie zakończyły, to KSSSE AZS PWSZ Gorzów swój ostatni mecz rozegrał 16 marca, kończąc ligę na szóstym miejscu. Korzystając z okazji, że były jeszcze wszystkie zawodniczki postanowiono zorganizować oficjalne zakończenie sezonu. W pierwszej części spotkania podziękowania z rąk zarządu KS AZS PWSZ Gorzów odebrali najpierw wszyscy sponsorzy, którzy wspomogli nasz zespół w zakończonym już sezonie, a później zawodniczki i cały sztab szkoleniowo - medyczny.

Później podsumowano zakończone rozgrywki oraz postępy w programie „Nauka, Sport, Przyszłość”. - Ten sezon był dla nas trudny, jednak w pamięci zostaną choćby mecze w Gdyni, czy u nas w hali z Wisłą Can-Pack Kraków. One pozwalają patrzeć z optymizmem w przyszłość. Widać, że zrobiliśmy krok do przodu. Cieszą też postępy czynione przez nasze dzieci i młodzież. W nich nadzieja i o nie musimy mocno dbać - usłyszeliśmy od szkoleniowca KSSSE AZS PWSZ Gorzów Dariusza Maciejewskiego.

Nieśmiało padały także zapowiedzi co do sezonu 2013/14. Jak na razie obyło się jeszcze bez konkretu, ale być może te pojawią się już niedługo.

Designed with by jakubskowronski.com