fot. Piotr Kaczmarek fot. Piotr Kaczmarek

Wielu z nas tęskni do czasów, kiedy nie trzeba było nosić maseczek i rękawiczek ochronnych, spotkania ze znajomymi były codziennością, a nasza aktywność nie zależała od epidemicznych obostrzeń. Również zawodowi sportowcy niecierpliwie czekają na powrót do rozgrywek z udziałem publiczności, podczas których kibice na żywo będą mogli wspierać swoje ulubione drużyny i zawodników. Co możemy zrobić wspólnie, by te pragnienia się ziściły? Enea oraz związani z marką sportowcy, zachęcają do odpowiedzialnych działań w trosce o zdrowie swoje i najbliższych w ramach akcji #ZaszczepWSobie.

Pod hasłem #ZaszczepWSobie Enea promować będzie odpowiedzialne zachowania oraz sportową aktywność w okresie pandemii. Bohaterowie akcji, wspierani przez spółkę sportowcy, będą zachęcać do szczepień przeciwko COVID-19 i opowiadać m.in. o tym, jak pandemia zmieniła ich życie. Związani z marką Enea zawodnicy będą zachęcać do działań, dzięki którym wkrótce wszyscy będziemy mogli zobaczyć się, np. kibicując polskim sportowcom podczas zawodów z udziałem publiczności. Pod hasłem #ZaszczepWSobie będą przekonywać nie tylko do szczepień, ale i do innych działań na rzecz utrzymania dobrej kondycji fizycznej czy dobrego samopoczucia w czasie izolacji społecznej.

 


– Tą akcją chcemy przede wszystkim zachęcać do zaszczepienia się przeciw COVID-19. To decyzja każdego z nas, ale też wyraz społecznej odpowiedzialności. Wspólnie możemy przyczynić się do szybszego powrotu do rzeczywistości sprzed pandemii – mówi Anna Lutek, dyrektor Departamentu Public Relations i Komunikacji w Enei

 

– Zaproszeni do akcji sportowcy podpowiedzą, jak radzić sobie w trudnych pandemicznych warunkach, dbać o zdrowie i aktywność fizyczną. Warto brać przykład z najlepszych i zaszczepić w sobie ducha sportu; zwłaszcza, że przed nami Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Już ok. 150 zawodników z Polski zakwalifikowało się do olimpijskiej rywalizacji, a kwalifikacje cały czas trwają! Nasi sportowy z pewnością liczą na doping polskich kibiców, zarówno podczas kwalifikacji i przygotowań do Igrzysk, jak i podczas walki o medale – dodaje Anna Lutek.

Zapowiedź akcji możecie obejrzeć poniżej ⤵ Zapraszamy do obserwowania profilu Enea, bo już wkrótce pojawi się na nim więcej publikacji związanych z naszą wspólną akcją. Bądźcie z nami i dbajcie o siebie!

Media

Designed with by jakubskowronski.com