fot. Piotr Kaczmarek fot. Piotr Kaczmarek
Tatiana i Irina to kolejne koszykarki z Ukrainy, które odpowiedziały na nasze zaproszenie i rozpoczęły treningi w Gorzowie! 
 
 
Blisko ponad tydzień temu pierwszą młodą koszykarką z Ukrainy, która zaczęła treningi w naszym klubie była Margarita. Koszykarka klubu z Dniepropetrowska, była powołana do reprezentacji Ukrainy U14. Pochodzi z bardzo sportowej rodziny - jej mama dwukrotnie była na igrzyskach olimpijskich, gdzie startowała w wioślarstwie, a jej tata był trenerem kadry Ukrainy!
 
Tatiana również ma za sobą grę w klubie z Dniepropetrowska oraz występy w młodzieżowej kadrze Ukrainy U14, U15 i U16. Co warto zaznaczyć już w poniedziałek młoda koszykarka rozpocznie naukę w naszym Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego! Irina w tym sezonie trenowała i grała w klubie z Kijowa. Witamy w Gorzowie! 
 
 
Wszyscy gramy w jednym klubie! Zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowe dzieci z Ukrainy! Rodziców i wszystkie dzieci, które chcą trenować w naszym klubie zapraszamy do kontaktu u trenera koordynującego nabór - Łukasz Hiszpański (691 223 293)
Designed with by jakubskowronski.com