Karuzela transferowa EBLK 2022/2023
Co słychać u naszych rywali? Trwa karuzela transferowa w Energa Basket Liga Kobiet! Sezon startuje już 8 października 2022, a szczegółowy terminarz poznamy już niedługo! 


? 1KS Ślęza Wrocław

Stephanie Jones (USA), Ieshia Small (USA), Anna Jakubiuk, Renata Brezinova (Czechy), Julia Drop, Wiktoria Kuczyńska, Khrystyna Kulesha (Ukraina), Natalia Kurach, Martyna Kurkowiak, Patrycja Jaworska, Karolina Stefańczyk, Aleksandra Mielnicka

Trener: Arkadiusz Rusin

? Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Natasha Mack (USA), Nia Clouden (USA), Masa Janković (Serbia), Elsa Paulsson-Glantz (Szwecja), Magdalena Ziętara, Anna Wińkowska, Emilia Kośla, Olga Trzeciak, Aleksandra Kuczyńską, Wiktoria Zając, Michella Nassisi, Aleksandra Stanaćev (Serbia)

Trener: Krzysztof Szewczyk

? VBW Arka Gdynia

Tatiana Jurkevicius (Ukraina), Kristina Higgins (USA), Haley Górecki (USA/Polska), Jasmine Thomas (USA), Agata Dobrowolska, Kamila Podgórna, Magdalena Szymkiewicz, Kamila Borkowska, Alicja Żytkowska, Julia Niemojewska, Justyna Rudzka

Trener: Jelena Skerovic

? Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz

Gabriela Marginean (Rumunia), Maja Miljković (Serbia), Sparkle Taylor (USA), Stephanie Kostowicz (USA), Karina Michałek, Wiktoria Sobiech

Trener: Piotr Kulpeksza

? Enea AZS Politechnika Poznań

Jovana Popovic (Serbia), Agnieszka Skobel, Alecia Sutton (USA), Maya Dodson (USA), Daria Marciniak, Aleksandra Żukowska, Weronika Piechowiak, Karolina Dżochowska, Weronika Jarecka, Malina Piasecka, Agata Makurat

Trener: Wojciech Szawarski

? BC Polkowice - Weronika Gajda, Aleksandra Zięmborska

Trener: Karol Kowalewski

? MB Zagłębie Sosnowiec - Jessica January

Trener: Jordi Aragones

⚫ Energa Toruń - Alexis Jones (USA)

⚫ SKK Polonia Warszawa – cały skład zespołu zostanie zaprezentowany na początku września

Trener: Maciej Gordon

? MKS Pruszków (beniaminek)

Katarzyna Świeżak, Pola Dmochewicz, Marzena Marciniak, Karolina Zaborska, Sonia Frojdenfal, Weronika Papiernik, Marta Stawicka, Julia Tyszkiewicz, Aleksandra Iwaniuk, Marta Masłowska

Trener: Bartłomiej Przelazły

? PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów

Tilbe Şenyürek (Turcja), Alanna Smith (Australia), Zoé Wadoux (Francja) , Wiktoria Keller, Julita Michniewicz, Karolina Matkowska, Julia Bazan, Ewelina Śmiałek , Dominika Fiszer [Owczarzak], Chantel Horvat (Australia), Paula Duchnowska

Trener: Dariusz Maciejewski


* składy zespołów w karuzeli transferowej na podstawie oficjalnie podanych informacji klubów EBLK. Aktualizacja z dnia 28-07-2022. 
 
 
Designed with by jakubskowronski.com