Szyjemy sport na miarę z Eneą już 13 sierpnia w Gorzowie!

Letnie miesiące sprzyjają aktywności na świeżym powietrzu, dlatego Enea po raz drugi zaprasza dzieci w wieku 9-13 lat do wspólnych treningów z wielkimi mistrzami polskiego sportu: Iwoną Niedźwiedź, Krzysztofem Ignaczakiem, Cezarym Trybańskim i Marcinem Lijewskim. Już 13 sierpnia 2022 taki trening odbędzie się w Gorzowie! 

 

W ramach projektu „Szyjemy sport na miarę z Eneą” młodzi ludzie z 10 miast i miasteczek w północno-zachodniej Polsce będą mogli wziąć udział w tych wyjątkowych sportowych spotkaniach. Mistrzowski kwartet w składzie: Iwona Niedźwiedź, Cezary Trybański, Marcin Lijewski i Krzysztof Ignaczak już szykuje się do drugiej części tego wyjątkowego sportowego tournée.  W tym roku trasa podzielona została na dwa etapy - w lipcu i sierpniu. W sierpniu trasa rozpocznie się w Inowrocławiu i po drodze przez Piłę, Stargard, Gorzów Wielkopolski zamelduje się na zakończenie w Poznaniu, gdzie odbędzie się wielki finał akcji. 
 
- W najnowszej odsłonie przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji, do udziału w projekcie zaprosiliśmy też innych znamienitych sportowców, którzy będą służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Program zajęć został przez nas dostosowany do różnych poziomów umiejętności i sprawności fizycznej, każdy znajdzie coś dla siebie i zapewniamy, że absolutnie nikt nie będzie się nudził. Szykuje się doskonała zabawa, wiele uśmiechów i radości oraz niezapomniane sportowe wrażeniamówi Krzysztof Ignaczak. 
 
Projekt “Szyjemy sport na miarę z Eneą” to unikatowe campy sportowe promujące najpopularniejsze dyscypliny halowe na świecie i zapewniające wiele sportowych niespodzianek w rytm tanecznej muzyki i zabawy, którą poprowadzi niezawodny Kacper “Kacpa” Lachowicz
 
W poprzednim roku, podczas wspólnych zajęć trenowało z nami przeszło 1 200 uczestników w 10 miastach Polski. Treningi z mistrzami łączyły w sobie elementy siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki. Ekipa "Szyjemy sport na miarę z Eneą" w trakcie dziewięciodniowej podróży pokonała ponad 800 kilometrów, angażując ruchowo pokaźne grono młodzieży pełnej pasji i miłości do sportu. 
 
W tym roku najmłodsi adepci oprócz niezbędnych wskazówek technicznych, otrzymają również bezcenną dawkę doświadczenia i lekcję mistrzowskiej postawy, która cechuje największych sportowców. Wspólny trening z ekipą “Szyjemy sport na miarę” jest doskonałym sposobem na aktywne rozpoczęcie wakacji. Pierwszy camp sierpniowej trasy odbędzie się w Inowrocławiu już w środę 10 sierpnia. 
 
Bezpłatna rejestracja uczestników: www.szyjemysportnamiare.pl/#zapisy 
 
Pełna lista miast na trasie projektu “Szyjemy sport na miarę z Eneą 2022”:
środa 10.08 - Inowrocław
czwartek 11.08 - Piła
piątek 12.08 - Stargard
środa 13.08 - Gorzów Wielkopolski
niedziela 14.08 - Poznań

Ambasadorzy projektu "Szyjemy sport na miarę z Eneą":

Iwona Niedźwiedź
193-krotna reprezentantka Polski w piłce ręcznej. Uczestniczka Mistrzostw Świata i Europy, mistrzyni Polski, zdobywczyni Pucharu EHF oraz wicemistrzostwa Danii. Aktualnie komentatorka sportowa oraz współprowadząca programów na Kanale Sportowym.

Cezary Trybański
Reprezentant Polski i pierwszy Polak w NBA. Był zawodnikiem czterech amerykańskich klubów między innymi Memphis Grizzlies i New York Knicks.

Krzysztof Ignaczak
Wybitny reprezentant Polski. Mistrz Świata, Mistrz Europy, srebrny medalista Pucharu Świata i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.

Marcin Lijewski
Jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych – Wicemistrz Świata i multimedalista Mistrzostw Polski. Najlepszy trener Polskiej Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2020/2021
Designed with by jakubskowronski.com