fot. Piotr Kaczmarek fot. Piotr Kaczmarek

W półfinałowej serii play-off nie ma wolnego. Już w środę kolejne spotkanie z CCC Polkowice, początek o godzinie 18:00. Zadanie nie będzie łatwe, bo "pomarańczowe" prowadzą już 2:0 i od finału dzieli je tylko jeden krok. Transmisja w TVCOM.PL

- Zostały nam spotkania w Gorzowie, bo mamy nadzieję, że na na jednym się nie skończy. Będziemy robili wszystko, aby pokonać zespół Polkowic u siebie. Nasz rywal zbudował bardzo silny skład, prezentuje w play-off bardzo dobrą formę, z taką grą ma szansę nawet na złoty medal. Zrobimy wszystko by wygrać dwa spotkania u siebie i wrócić na decydujące starcie do Polkowic. Z taką dyspozycją, szybkością i skutecznością jaką miało CCC w pierwszych dwóch spotkaniach chyba każdej drużynie było by ciężko z nimi wygrać. Siła na obwodzie i pod koszem, dobrze zbilansowany skład o dużej sile ofensywnej. My nienawidzimy przegrywać we własnej hali, będziemy walczyć. Czasu mało, jeden treningi i wychodzimy na walkę - powiedział trener Dariusz Maciejewski. 

- Musimy być lepszym zespołem jako kolektyw.  Nie mamy za wiele czasu, aby przygotować się do kolejnego spotkania. Myślę, że każda z nas powinna po meczach w Polkowicach zrobić rachunek sumienia. Naszą przewagą zawsze byli kibice, teraz będzie nam ich brakowało jeszcze bardziej - dodała Agnieszka Kaczmarczyk.


CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 76:60

CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 96:72

Media

Designed with by jakubskowronski.com