Gorzowianki w gdyńskiej hali trenowały w piątkowe popołudnie Gorzowianki w gdyńskiej hali trenowały w piątkowe popołudnie fot. Radosław Łogusz

W sobotnie popołudnie koszykarki KSSSE AZS PWSZ Gorzów czeka pojedynek z Centrum Wzgórze Gdynia. Dla obu zespołów będzie to niezwykle ważne spotkanie.

Do tej pory zarówno gorzowianki, jak i gdynianki sześciokrotnie schodziły z parkietu jako zwycięzcy. Każde kolejne zwycięstwo pozwoli myśleć o zajęciu wyższego miejsca. - Zawodniczki z Gdyni na pewno będą chciały walczyć o miejsce w czwórce. My jednak na pewno nie będziemy chcieli im tego ułatwić - zapewnił szkoleniowiec KSSSE AZS PWSZ Gorzów Dariusz Maciejewski.

Co prawda w pierwszym meczu w tym sezonie odnieśliśmy pewne zwycięstwo, jednak w gdyńskim teamie doszło do jednaj znaczącej zmiany. Na ławce trenerskiej Mirosława Noculaka zastąpił Vadim Czeczuro, który dość mocno zmienił grę zespołu Centrum Wzgórze Gdynia. Na pewno gorzowianki będą musiały na Antonię Bennett, która jest najskuteczniejszą zawodniczką w talii trenera.

Początek gry w hali przy ul. Górskiego w sobotę o godzinie 16:00. Relację z tego meczu przeprowadzi portal www.imprezylive.pl. Koszt to 3,69 zł.

Designed with by jakubskowronski.com