Podtrzymać dobrą passę

Początek roku jest dla koszykarek KSSSE AZS PWSZ Gorzów bardzo udany. Po dobrym meczu z Wisłą Can-Pack Kraków, przegranym niestety 56:74 i zwycięstwie nad Centrum Wzgórze Gdynia humory w zespole dopisują.

Teraz przed nami starcie z toruńską Energą. W tej chwili „Katarzynki” zajmują w ligowej tabeli czwarte miejsce, jednak na pytanie jaka jest dyspozycja torunianek po świętach odpowiedzi nie ma. Podopieczne Elmedina Omanica w 2013 roku nie rozegrały jeszcze spotkania ligowego. Jako ostatnie rozpoczęły treningi po przerwie świąteczno-noworocznej i nie wiadomo jak to wpłynęło na ich rytm meczowy.

My jednak też w tym tygodniu mieliśmy swoje problemy. Trener Dariusz Maciejewski nie miał do dyspozycji wszystkich zawodniczek do treningów. - Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorek Starszych w Łodzi mocno pokrzyżował nasz plany. Przez brak zawodniczek nie mogliśmy normalnie przygotować się do pojedynku z Energą. Pozostaje nam mieć nadzieje, że to nie wpłynie zbytnio na naszą postawę na parkiecie - stwierdził szkoleniowiec KSSSE AZS PWSZ Dariusz Maciejewski.

Początek niedzielnego spotkania w hali przy ulicy Chopina zaplanowano na godzinę 18:00. Relację video będzie można śledzić na łamach portalu www.gorzowska.tv

Designed with by jakubskowronski.com